DKM Ampfing 2022

Zveřejněno 25. 7. 2022

Volné tréninky

Páteční volný trénink byl ve znamení doladění jezdce a techniky. Celkově 6x jízd a poslední tři na nových pneu. Počasí nám přálo a v týmu byla dobrá nálada. 

Ztráta na nejrychlejšího soupeře byla 0,9 sekundy a i přes malé šrámy po předchozím večerní hře fotbalu v depu pro mírný relax a lepší soustřední jezdců.  

Kvalifikace

Sobotní ranní oficiální trénink se nepodařil dobře. Následovala kvalifikace, kde se Max kousnul a zrychlil o 0,5 sekundy. Nakonec z toho bylo 13. místo. Start do první rozjížďky se nepovedl, ale i přes to Max dojel na 11. místě. Po kontrole soupeřů měl jeden z nich utržený nárazník a tím se Max posunul na místo desáté.

Následoval start do druhé rozjížďky znovu z 13. místa, kde Max jel na jistotu dojel na 14. místě. 

Nedělní závod

Nedělní ranní warm-up posloužil k doladění techniky po sobotě. Po součtu měřeného tréninku první a druhé rozjížďky Max startoval ze šesté řady tj. z 12. místa do první finálové jízdy. Start se povedl a dojel na desátém místě.

Tím pádem i start z 10. místa do Superfinále byl velkou vyzvou, cíl byl dojet v TOP 10, byla to pro Maxe obrovská výzva a povedlo se zatím s nejlepším výsledkem. 

Protnul cíl po 19. kolech krásného boje na osmé pozici! 

1100 m

délka tratě

27° C

teplota v destinaci
Polojasno

4

sjetých sad pneumatik

30

projeto litrů benzínu