Partneři a spolupráce

Děkujeme všem našim sponzorům. Chcete-li se stát sponzorem Maxe Karhana prosím kontaktujte nás.

Vitamaxima

 Vitamaxima, latinsky volně přeloženo- ,,Životní síla, těla i ducha na vrcholu“. A přesně to je i obsahem každého produktu. Vysoký obsah vitamínů a minerálů tvoří z naší vlajkové lodi doslova elixír života a mládí.

Enzo Bencini

Pod značkou Enzo Bencini objevíte řady originálních italských káv, způsobem pražení vhodných především na přípravu espressa. Naše kávové směsi jsou vytvářeny na základě chuťových profilů, ne na umělém nastavení poměrů arabiky a robusty. 

Tikaro

Prémiové trvanlivé potraviny a nápoje pro celou rodinu. Český e-shop nabízí kvalitní čaje, kávu a horkou čokoládu, dále kvalitní sirupy a snacky nebo také rýži, těstoviny a přesnídávky.

Majestic tea

Biogena Majestic Tea bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný je obohacen o maliny, které mají pozitivní vlastnosti na lidský organizmus. Obsahují barviva patřící mezi silné antioxidanty, vitamín C a flavonoidní a fenolické látky.

Výčep Na stojáka

Během hovorů u piva o pivu se zrodil koncept nabídky piv menších pivovarů a malopivovarů, či speciálních piv. Pilířem záměru se přitom stal návrat k tradicím a odkaz na staré dobré časy 1. republiky. A proto VÝČEP, za 1. republiky to byly především pivovarské výčepy, kam se chodilo na pivo. A proto také NA STOJÁKA.

Lukamotorsport.cz

V současné době provozujeme populární dílnu u Prahy. Zaměřujeme se na servis většiny sportovních vozů. Zejména však Corvette a Porsche. Umíme také najít vhodný automobil ke koupi a za automobily, které servisujeme ručíme.

Zdravotní domácí péče

Odbornou zdravotní péči poskytuje tým kvalifikovaných a zkušených zdravotních sester. Spolupracujeme s řadou praktických lékařů, lékařů specialistů, různými ambulancemi, například s ambulancí bolesti a s pečovatelskou službou.

PlotTrans

Popisek připravujeme…

IK Auto

Zajistíme kompletní servis vašeho vozu od nákupu až po prodej, včetně zajištění veškerých servisních úkonů.

MS kart

Společnost MS KART s.r.o. je český výrobce závodních motokárových podvozků. Jejím zakladatelem a jediným vlastníkem je úspěšný motokárový jezdec Milan Šimák, který výrobou motokár navázal na své dlouholeté zkušenosti v kartingu, kde aktivně působil od roku 1968.

ACLivery

Celopolepy aut, letadel i modelů včetně unikátních odstínů!

ElektraX

ElektraX od společnosti MyRace: profesionální závodní simulátor Vývoj Velký zvrat nastal před třemi lety s vydáním novým softwarů, které díky poznatkům v IT oblasti a technologiích umožnily stavbu dostupnějších simulátorů s možností výběru širokého spektra závodů.

DJ Saym

Saym si zahrál po boku velkých jmen , jako je např. Dj Aphrodite, Axiom, Prolix, Assasin a spousty dalších zahraničních a českých jmen.

Global Auto

Společnost Global Auto je na trhu již od roku 2009. Jsme malý, ale stálý kolektiv profesionálů, kterým záleží na vaší spokojenosti. Díky více než desetiletým zkušenostem s prodejem vozů dokážeme zákazníkům vždy poradit, co je pro ně nejlepší, ať už se jedná o praktickou stránku věci anebo o touhu dělat si radost…