Partneři a spolupráce

Děkujeme všem našim sponzorům. Chcete-li se stát sponzorem Maxe Karhana prosím kontaktujte nás.

Vitamaxima

 Vitamaxima, latinsky volně přeloženo- ,,Životní síla, těla i ducha na vrcholu“. A přesně to je i obsahem každého produktu. Vysoký obsah vitamínů a minerálů tvoří z naší vlajkové lodi doslova elixír života a mládí.

Enzo Bencini

Pod značkou Enzo Bencini objevíte řady originálních italských káv, způsobem pražení vhodných především na přípravu espressa. Naše kávové směsi jsou vytvářeny na základě chuťových profilů, ne na umělém nastavení poměrů arabiky a robusty. 

Tikaro

Prémiové trvanlivé potraviny a nápoje pro celou rodinu. Český e-shop nabízí kvalitní čaje, kávu a horkou čokoládu, dále kvalitní sirupy a snacky nebo také rýži, těstoviny a přesnídávky.

Majestic tea

Biogena Majestic Tea bylinný čaj aromatizovaný, porcovaný je obohacen o maliny, které mají pozitivní vlastnosti na lidský organizmus. Obsahují barviva patřící mezi silné antioxidanty, vitamín C a flavonoidní a fenolické látky.

Výčep Na stojáka

Během hovorů u piva o pivu se zrodil koncept nabídky piv menších pivovarů a malopivovarů, či speciálních piv. Pilířem záměru se přitom stal návrat k tradicím a odkaz na staré dobré časy 1. republiky. A proto VÝČEP, za 1. republiky to byly především pivovarské výčepy, kam se chodilo na pivo. A proto také NA STOJÁKA.

Lukamotorsport.cz

V současné době provozujeme populární dílnu u Prahy. Zaměřujeme se na servis většiny sportovních vozů. Zejména však Corvette a Porsche. Umíme také najít vhodný automobil ke koupi a za automobily, které servisujeme ručíme.

Zdravotní domácí péče

Odbornou zdravotní péči poskytuje tým kvalifikovaných a zkušených zdravotních sester. Spolupracujeme s řadou praktických lékařů, lékařů specialistů, různými ambulancemi, například s ambulancí bolesti a s pečovatelskou službou.

PlotTrans

Popisek připravujeme…

IK Auto

Zajistíme kompletní servis vašeho vozu od nákupu až po prodej, včetně zajištění veškerých servisních úkonů.

ElektraX

ElektraX od společnosti MyRace: profesionální závodní simulátor Vývoj Velký zvrat nastal před třemi lety s vydáním novým softwarů, které díky poznatkům v IT oblasti a technologiích umožnily stavbu dostupnějších simulátorů s možností výběru širokého spektra závodů.

ACLivery

Celopolepy aut, letadel i modelů včetně unikátních odstínů!

DJ Saym

Saym si zahrál po boku velkých jmen , jako je např. Dj Aphrodite, Axiom, Prolix, Assasin a spousty dalších zahraničních a českých jmen.

PANATTONI

Největší developer průmyslových nemovitostí v České republice. Posledních 15 let děláme to, co umíme nejlépe – stavíme nejlepší průmyslové budovy a poskytujeme související služby našim nájemcům a investorům

BLUE GARAGE RACING

Závodní tým, který se pohybuje na scéně čerstvě, ale zato dostatečně! A podporuje nadějné talenty v oblasti motorsportu při závodech moto, auto a Karting.

PRAGA

Praga patří mezi nejúspěšnější značky motokár na světě. Přináší špičkové technologie jak závodníkům, tak i majitelům a zákazníkům kart center po celém světě. Naše motokáry vás dovezou od první projížďky až na stupně vítězů.

SKYLARKS

Motokárový tým pod vedením Marka Skřivana. Srdcem tohoto motokárového týmu je Marek, motokárám se věnuje již bezmála 35 let. Trenérské zkušenosti má Marek řadu let, o čemž si můžete přečíst v tištěných médiích již v roce 2006.